Nasi najmłodsi Pacjenci obdarowani pięknymi prezentami

Już po raz kolejny, za sprawą agencji artystycznej „Prekursor Artystyczny” z Krakowa do przebywających w naszym szpitalu najmłodszych Pacjentów dotarły piękne zestawy prezentowe, w których znalazły się m.in. książeczki z ulubionymi postaciami z bajek, gry i łamigłówki.

Paczuszki trafiły do dzieci przebywających w oddziałach Dziecięcym oraz Otolaryngologicznym. Widok upominków i kolorowych baloników rozpromienił każdą, nawet najbardziej smutną buźkę.

Serdecznie dziękujemy agencji Prekursor Artystyczny za wspaniałą inicjatywę, która cyklicznie dociera do naszego szpitala oraz wszystkim sponsorom, którzy tę inicjatywę wspierają 💝💝💝

To dzięki Wam uśmiech i radość może zagościć na twarzach tych, którym najtrudniej zmierzyć się z chorobą i szpitalną rzeczywistością – naszych Milusińskich.