Trwa największy plebiscyt medyczny w Polsce – HIPOKRATES 2022. Zachęcamy do głosowania!

Miło nam poinformować, że Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Świdnicy oraz jego Pracownicy otrzymali  od Pacjentów nominacje w największym plebiscycie medycznym w Polsce – HIPOKRATES 2022. Plebiscyt dla najlepszych pracowników ochrony zdrowia i najlepszych placówek medycznych w województwie dolnośląskim organizowany jest  przez Gazetę Wrocławską, a patronat nad konkursem sprawuje Prezes Narodowego Funduszu Zdrowia.

W plebiscycie głosować można w dwóch kategoriach: na konkretną osobę – np. na lekarza, pielęgniarkę, ratownika medycznego itp. oraz m.in. na wybrany szpital.

Aby zagłosować na nasz szpital w kategorii SZPITAL ROKU wystarczy:

• wysłać SMS o treści WRT.22 na nr 7303 (koszt SMS-a: 3,69 zł z VAT)
  • skorzystać z tzw. KLIK-a na stronie serwisu Gazety Wrocławskiej 👉tutaj

Wśród nominowanych w Plebiscycie znalazło się wielu Pracowników naszego szpitala. Poniżej lista nominowanych w następujących kategoriach:

🟥 PEDIATRA ROKU

Zgłoszenia kandydatur do udziału w konkursie można jeszcze dokonać w terminie do 31 sierpnia 2022 r. – tutaj

Konkurs Plebiscytowy prowadzony będzie w dwóch etapach:

Pierwszy, powiatowy etap Konkursu Plebiscytowego (Pediatra Roku, Pielęgniarka Roku)  trwa do dnia 29.09.2022 r. do godz. 21:30:00.

Awans do II etapu konkursu plebiscytowego – finału wojewódzkiego, w każdej kategorii uzyskuje jeden kandydat w każdym z miast i powiatów, który uzyskał największą liczbę głosów. Przechodząc do finału, kandydaci nie zachowują głosów zdobytych w pierwszym etapie głosowania.

Drugi, wojewódzki finał Konkursu Plebiscytowego (dla wszystkich kategorii) będzie trwać do dnia 13.10.2022 r. do godz. 21:30:00.

Więcej informacji dot. plebiscytu oraz regulamin akcji można znaleźć na stronie https://gazetawroclawska.pl/hipokrates-2022-nominuj-kandydatow-do-nagrod-dla-pracownikow-roku-ochrony-zdrowia/ar/c14-16485849

Dziękujemy za wszystkie nominacje i zachęcamy do głosowania !!!